O firmie

CK Development Sp. z o.o. wchodzi w skład holdingu CK Investments  o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad sześcioletnim doświadczeniem oraz dziesiątkami realizacji. Firma inwestycyjna specjalizującą się w pozyskiwaniu, remontowaniu oraz wykańczaniu mieszkań i kamienic, a od 2019 roku również w zakupie gruntów i lokali użytkowych. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, pozwalającym nam skoordynować prace projektantów i ekip remontowych, a dzięki ugruntowanej pozycji na rynku produkt możemy zaoferować Państwu w przystępnej cenie.

Maciej Ciechomski, prezes zarządu

Współtworzy rynek warszawskich nieruchomości już od 2013 roku. Finansowe doświadczenie nabyte na wyższych uczelniach, pozwoliło mu rozwinąć pasję do cyfr i liczb. Pozyskaną wiedzę szlifował pełniąc dyrektorskie stanowiska w wysoko notowanych oddziałach banków w Polsce. Od 2012 roku z powodzeniem prowadzi swoje inwestycje. Charakteryzuje go zaangażowanie jakie wkłada w każdy realizowany projekt. W biznesie stawia na ryzyko, które owocuje kolejnym sukcesem. Obecnie współtworzy grupę CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. jest współwłaścicielem FinacialBenefits Sp. z o.o. prezesem CK Money Sp. z o.o., prezesem CK RENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz Wiceprezesem CK Development Sp. z o.o.

Rafał Konarski, członek zarządu

Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2013 roku. Nabyte przez lata kontakty, doświadczenie oraz wielka pasja do biznesu, zaowocowały powstaniem spółki CK Investments, gdzie piastuje stanowisko Prezesa Zarządu. Jest głównym specjalista w zakresie warszawskiego rynku nieruchomości i negocjacji biznesowych związanych z zakupem nieruchomości. Swoje bogate biznesowe doświadczenie latami budował pełniąc dyrektorskie stanowiska w najbardziej prestiżowych i liczących się oddziałach banków w Polsce. Jest człowiekiem bardzo ambitnym i lubiącym wyzwania, dlatego współtworzy grupę CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. oraz jest wiceprezesem CK Money Sp. z o.o. oraz wiceprezesem CK Development Sp. z o.o.

Nasze realizacje

Jagiellońska 12

Popiełuszki 9

Dobra 8/10

Sarbiewskiego 2

Waszyngtona 96

Zajęcza 9

Aleja Zjednoczenia 46

Techników 29

Jedności 47

Kontakt

ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

biuro@ckinvestments.pl

NIP: 1231319854 REGON: 364738330